SOPKA.CZ - o nás
O nás Kontakt Obchodní podmínky 

Pojištění proti krachu

Sopka.cz pro Vás zprostředkuje nákup zájezdu, jakožto autorizovaný prodejce cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá. Vaše dovolená je tedy krytá pojistkou pořádající cestovní kanceláře.
Sopka.cz je součástí CK Marco Polo International, která je také proti krachu pojištěná. Vaše peníze jsou tedy i u nás v bezpečí a nemusíte se bát, že o ně díky našemu krachu přijdete. Díky dvojitému pojištění si bezpečnější nákup zájezdu nemůžete přát.


Prodej zájezdu

Sopka.cz je autorizovaný prodejce více než 100 cestovních kanceláří. Bez jakéhokoliv navýšení ceny s Vámi vyřídíme objednávku a rezervaci zájezdu, včetně všech plateb.


Objednání zájezdu:

1) Telefonicky:
na číslech 257 941 306, nebo 257 941 300 v pracovní dny po - pá od 8.30 do 17.00. Při telefonické objednávce si prosím připravte číslo zájezdu, které najdete v detailu u každého zájezdu v pravém horním rohu.
Upozornění: při telefonické objednávce nejsme schopni sdělit, zda je daný zájezd volný, tuto skutečnost musíme vždy ověřit u pořádající cestovní kanceláře.2) Přes ICQ:
237 299 692 - Iva Hájková3) Přes internet: (doporučujeme)
V detailu každého zájezdu naleznete ve spodní části formulář pro odeslání nezávazné objednávky na daný zájezd. Na základě kontaktních údajů, které v objednávce uvedete Vás budeme neprodleně kontaktovat. V tomto případě už Vám jsme schopni sdělit, zda je v daném zájezdu ještě volno.Rezervace zájezdu

Na základě objednávky zjistíme, zda je daný termín zájezdu volný, a následně ho u cestovní kanceláře pro vás zarezervujeme. Pokud je již termín obsazen, neprodleně vás o tom budeme informovat, a pokud budete mít zájem, nabídneme vám alternativní možnosti.
V případě, že se rozhodnete zájezd zakoupit, sepíšeme s vámi cestovní smlouvu, do které předvyplníme údaje o daném zájezdu, a také vám sdělíme, do jakého data je zájezd rezervován. V tomto období musí být provedena platba za zájezd a sepsána cestovní smlouva.
Cestovní smlouvu vám nafaxujeme (nebo pošleme poštou, nebo emailem) společně se "Všeobecnými podmínkami" pořadatele zájezdu a s pokyny pro platbu zájezdu (číslo účtu, variabilní symbol atd).
Je důležité dodržet datum splatnosti Vaší platby, jinak se může stát, že Vaše rezervace propadne. V případě nákupu Last Minute zájezdů je potřeba platbu provést okamžitě, spolu s odesláním smlouvy.Platba za zájezd

Pečlivě si prostudujte cestovní smlouvu a Všeobecné podmínky, které od nás obdržíte. Pokud je vše v pořádku, následuje platba za zájezd. Platíte tedy až po prostudování smlouvy a Všeobecných podmínek!
Jak už bylo řečeno v předchozím kroku, zašleme Vám veškeré pokyny pro provedení platby (číslo účtu, částku, variabilní symbol, datum splatnosti). Stačí tedy tyto pokyny dodržet a Vše bude v pořádku.

Jak platit?

  • bankovním převodem na jeden z našich účtů (trvá několik dnů, než se u nás platba objeví)
  • složením hotovosti v bance ve které máme vedený účet (Česká spořitelna)
  • složenkou na poště (pro urychlení nám pošlete kopii potvrzeného ústřižku)
  • v naší kanceláři na Pražské adrese
Veškeré informace, jak provést platbu, obdržíte společně s cestovní smlouvou a všeobecnými podmínkami účasti.Pokyny před cestou

Podrobné pokyny před cestou obdržíte těsně před začátkem Vašeho zájezdu. Zašle Vám je pořádající cestovní kancelář.


Zájezdy na míru

Samozřejmě jsme schopni vám, kromě zájezdů prezentovaných na webu, zajistit i zájezd dle vašich konkrétních požadavků a to do celého světa. Jsme schopni řešit i další nadstandardní požadavky, jako je zajištění charterových letenek nebo jízdenek.

Vyhledávání:


Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy
Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.jizniitalie.cz www.calabria.cz

vyprodej

Ceská republika – cyklobalíčky – Shocart

Naše tipy

Krásy východní Ameriky...
Krásy východní Ameriky a Kanady
99,- Kč
20,- Kč

Malajsie - DVD
Malajsie - DVD
79,- Kč


globus